NAŠE HISTORIE

Zámeček nechal postavit nejmladší ze tří synů Ignaze Ginzkeye v roce 1900. Je umístěný v klidném prostředí rozlehlého parku. Původně jednopatrová budova se sousoším a kuželovou věží se stala hlavním sídlem majitelů nedaleké továrny. Kolem zámečku byl vybudován rozsáhlý sedmihektarový park kde bylo v dolní části parku umělé jezírko s okrasnou hrází a vedle byla postavena zámecká konírna.

Dne 28.2.1948 zachvátil Zámeček požár, kterému podlehla střecha s věží. Při následné rekonstrukci bylo přistavěno druhé patro. Věž již zůstala bez kuželovité špice. Následně přešel Zámeček do soukromého vlastnictví. Dnes slouží jako restaurace Zámecká Konírna, kterou jsme převzali do provozu v roce 2015. Následovala velká rekonstrukce interiéru. V roce 2016 jsme rozšířili restaurační komplex a vybudovali letní terasu. Rozšířili tak kapacitu míst, postavili dětské hřiště, venkovní bar, kde se mimo jiné můžete těšit na speciality z grilu.

Provozovatel

František Buňata

Rád bych vás pozval do naší restaurace, kde vaříme moderní českou kuchyni z čerstvých surovin. Dobré české jídlo a hlavně spokojený zákazník je naší prioritou. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
František Buňata

NÁŠ TÝM

photo

Daniel

Provozní
photo

Roman

Šéfkuchař
photo

Markéta

Vrchní